NTV SPOR
Paylaş :
28 Nisan 2017 Cuma 12:59:18
12:35 Eraydin, Ba – Begu, Irina Canlı
12:35 Eraydin, Ba – Begu, Irina Canlı
12:08 Travaglia, – Safranek, Va Canlı
12:08 Travaglia, – Safranek, Va Canlı
12:00 Selby, Mark – Ding Junhui Canlı
12:00 Selby, Mark – Ding Junhui Canlı
08:10 Zhaoxuan Ya – Saisai Zheng Canlı
08:10 Zhaoxuan Ya – Saisai Zheng Canlı
13:00 Toshiba Bra – Yokohama B-C
13:00 Toshiba Bra – Yokohama B-C
13:05 Bedene, Alj – Karlovic, Iv
13:05 Hibino, N/K – Dzalamidze,
13:05 Djere, Lasl – Verdasco, Fe
13:05 Hibino, N/K – Dzalamidze,
13:05 Bedene, Alj – Karlovic, Iv
13:05 Djere, Lasl – Verdasco, Fe
13:30 Hungary – Kazakhstan
13:30 Hungary – Kazakhstan
13:35 Thiem, Domi – Sugita, Yuic
13:35 Cepelova, J – Yastremska,
13:35 Cepelova, J – Yastremska,
13:35 Thiem, Domi – Sugita, Yuic
14:00 Seoul Samsu – Anyang KGC
14:00 Seoul Samsu – Anyang KGC
14:05 Baker, B/Me – Huey, T/Mirn
14:05 Baker, B/Me – Huey, T/Mirn
14:30 Lithuania – Japan
14:30 Lithuania – Japan
14:35 Ramirez Hid – Giannessi, A
14:35 Murray, And – Ramos-Viñola
14:35 Guangzhou R – Guizhou Zhic
14:35 Murray, And – Ramos-Viñola
14:35 Guangzhou R – Guizhou Zhic
14:35 Ramirez Hid – Giannessi, A
15:05 Pouille, Lu – Klizan, Mart
15:05 Kontaveit, – Sharapova, M
15:05 Pouille, Lu – Klizan, Mart
15:05 Kontaveit, – Sharapova, M
16:05 Kuznetsov, – Lorenzi, Pao
16:05 Hyeon Chung – Nadal, Rafae
16:05 Hyeon Chung – Nadal, Rafae
16:05 Kuznetsov, – Lorenzi, Pao
16:30 Higgins, Jo – Hawkins, Bar
16:30 Higgins, Jo – Hawkins, Bar
16:35 Mladenovic, – Suarez Navar
16:35 Mladenovic, – Suarez Navar
17:00 Poland – Austria
17:00 Poland – Austria
17:05 Mertens, El – Buyukakcay,
17:05 Mertens, El – Buyukakcay,
17:30 Tomljanovi? – Rodriguez, V
17:30 Dunav Ruse – Lokomotiv Pl
17:30 Tomljanovi? – Rodriguez, V
17:30 Dunav Ruse – Lokomotiv Pl
17:35 Sousa, Pedr – Donati, Matt
17:35 Khachanov, – Zeballos, Ho
17:35 Sousa, Pedr – Donati, Matt
17:35 Khachanov, – Zeballos, Ho
18:00 Samsunspor – Ümraniyespor
18:00 Mersin İ.Y – Eskişehirspor
18:00 Croatia – Estonia
18:00 Croatia – Estonia
18:00 Samsunspor – Ümraniyespor
18:00 Mersin İ.Y – Eskişehirspor
18:30 Sivasspor – Giresunspor
18:30 Sivasspor – Giresunspor
19:00 JK Viljandi – Flora Tallin
19:00 Levadia Tal – Vaprus Pärnu
19:00 PAOK Thessa – Olympiacos P
19:00 Banvit BK – AS Monaco
19:00 Odense BK – AC Horsens
19:00 FC Vysocina – Zbrojovka Br
19:00 Dinamo Kaza – Dynamo Mosco
19:00 Arka Gdynia – Piast Gliwic
19:00 JK Viljandi – Flora Tallin
19:00 Levadia Tal – Vaprus Pärnu
19:00 PAOK Thessa – Olympiacos P
19:00 Banvit BK – AS Monaco
19:00 Arka Gdynia – Piast Gliwic
19:00 Odense BK – AC Horsens
19:00 FC Vysocina – Zbrojovka Br
19:00 Dinamo Kaza – Dynamo Mosco
19:05 Svitolina, – Cirstea, Sor
19:05 Svitolina, – Cirstea, Sor
19:30 Tammeka Tar – Nõmme Kalju
19:30 1. FC Union – SV Sandhause
19:30 VfL Bochum – Dynamo Dresd
19:30 Kapfenberge – Austria Lust
19:30 Blau-Weiss – SV Horn
19:30 Darü??afaka – Real Madrid
19:30 FC St. Paul – 1. FC Heiden
19:30 VfL Bochum – Dynamo Dresd
19:30 1. FC Union – SV Sandhause
19:30 Tammeka Tar – Nõmme Kalju
19:30 FC St. Paul – 1. FC Heiden
19:30 Darü??afaka – Real Madrid
19:30 Blau-Weiss – SV Horn
19:30 Kapfenberge – Austria Lust
19:35 Siegemund, – Pliskova, Ka
19:35 Siegemund, – Pliskova, Ka
20:00 Gaziantepsp – Kardemir D.Ç
20:00 FC Neftochi – Pirin Blagoe
20:00 SJK Seinäjo – HIFK
20:00 Gaziantepsp – Kardemir D.Ç
20:00 FC Neftochi – Pirin Blagoe
20:00 SJK Seinäjo – HIFK
20:05 Melichar, N – Babos,T/Buyu
20:05 Melichar, N – Babos,T/Buyu
20:30 Concordia C – CSMS Ia?i
20:30 South Korea – Ukraine
20:30 South Korea – Ukraine
20:30 Concordia C – CSMS Ia?i
20:35 Sevastova, – Halep, Simon
20:35 Sevastova, – Halep, Simon
20:45 Luzern – Basel
20:45 Luzern – Basel
21:00 FC Dordrech – FC Emmen
21:00 Gazélec Aja – Valenciennes
21:00 Niort – Reims
21:00 Nîmes Olymp – Auxerre
21:00 Bourg-Péron – Sochaux
21:00 Amiens – AC Ajaccio
21:00 Strasbourg – Le Havre
21:00 Orleans – Red Star 93
21:00 Tours – Clermont
21:00 Niort – Reims
21:00 Nîmes Olymp – Auxerre
21:00 Bourg-Péron – Sochaux
21:00 Amiens – AC Ajaccio
21:00 Strasbourg – Le Havre
21:00 Dom?ale – Rudar Velenj
21:00 Orleans – Red Star 93
21:00 VVV Venlo – Jong Ajax
21:00 Tours – Clermont
21:00 De Graafsch – Achilles ’29
21:00 Jong PSV Ei – Telstar
21:00 Elche – UD Almeria
21:00 Gazélec Aja – Valenciennes
21:00 FC Dordrech – FC Emmen
21:00 Jong PSV Ei – Telstar
21:00 De Graafsch – Achilles ’29
21:00 VVV Venlo – Jong Ajax
21:00 Dom?ale – Rudar Velenj
21:00 Elche – UD Almeria
21:05 Krueger, Mi – Rola, Blaz
21:05 Krueger, Mi – Rola, Blaz
21:15 P?íbram – Sparta Praha
21:15 P?íbram – Sparta Praha
21:15 Anadolu Efe – Olympiakos P
21:15 Anadolu Efe – Olympiakos P
21:30 Imoco Volle – LIU JO Nordm
21:30 LTi Giessen – Telekom Bask
21:30 Lech Pozna? – Korona Kielc
21:30 Wiener Neus – WSG Wattens
21:30 Pomì Casalm – Igor Gorgonz
21:30 Great Brita – Netherlands
21:30 Bayer Lever – Schalke 04
21:30 Standard de – Union Saint
21:30 Lech Pozna? – Korona Kielc
21:30 Wiener Neus – WSG Wattens
21:30 Pomì Casalm – Igor Gorgonz
21:30 Great Brita – Netherlands
21:30 Bayer Lever – Schalke 04
21:30 Standard de – Union Saint
21:30 LTi Giessen – Telekom Bask
21:30 Imoco Volle – LIU JO Nordm
21:45 Atalanta – Juventus
21:45 Galway Unit – Dundalk
21:45 Bohemians D – Finn Harps
21:45 Cork City – Bray Wandere
21:45 Bohemians D – Finn Harps
21:45 Cork City – Bray Wandere
21:45 Galway Unit – Dundalk
21:45 Atalanta – Juventus
21:45 Villarreal – Sporting de
21:45 Angers – Lyon
21:45 Villarreal – Sporting de
21:45 Angers – Lyon
22:00 Shamrock Ro – Limerick
22:00 Iberostar T – Umana Reyer
22:00 Shamrock Ro – Limerick
22:00 Iberostar T – Umana Reyer
22:05 Groenefeld, – Kichenok, L/
22:05 Groenefeld, – Kichenok, L/
22:30 Vitoria Set – Vitoria Guim
22:30 Vitoria Set – Vitoria Guim
01:30 Boston Celt –
01:30 Boston Celt – Chicago Bull
01:30 Boston Celt –
01:30 Boston Celt – Chicago Bull
02:00 Universidad – Deportes Tem
02:00 Universidad – Deportes Tem
02:05 Arnaboldi, – Ramanathan,
02:05 Arnaboldi, – Ramanathan,
02:30 Atlanta Haw – Washington W
02:30 Toronto FC – Houston Dyna
02:30 Atlanta Haw – Washington W
02:30 Toronto FC – Houston Dyna
03:00 St Louis Bl – Nashville Pr
03:00 St Louis Bl – Nashville Pr
05:10 Los Angeles – Philadelphia
05:10 Los Angeles – Philadelphia
05:15 San Francis – San Diego Pa
05:15 San Francis – San Diego Pa
05:30 Anaheim Duc – Edmonton Oil
05:30 Utah Jazz – Los Angeles
05:30 Anaheim Duc – Edmonton Oil
05:30 Utah Jazz – Los Angeles
07:00 Ehime FC – Montedio Yam
07:00 Fagiano Oka – Shonan Bellm
07:00 Renofa Yama – V-Varen Naga
07:00 Renofa Yama – V-Varen Naga
07:00 Ehime FC – Montedio Yam
07:00 Fagiano Oka – Shonan Bellm
08:00 Avispa Fuku – Tokyo Verdy
08:00 Oita Trinit – Kyoto Purple
08:00 Mito Hollyh – Machida Zelv
08:00 Avispa Fuku – Tokyo Verdy
08:00 Oita Trinit – Kyoto Purple
08:00 Mito Hollyh – Machida Zelv
09:00 Pohang Stee – Sangju Sangm
09:00 Jeonnam Dra – Gangwon
09:00 Roasso Kuma – Yokohama FC
09:00 JEF United – Tokushima Vo
09:00 Pohang Stee – Sangju Sangm
09:00 Jeonnam Dra – Gangwon
09:00 Roasso Kuma – Yokohama FC
09:00 JEF United – Tokushima Vo
10:30 Yanbian Fun – Changchun Ya
10:30 Liaoning Ho – Beijing Guoa
10:30 Tianjin Qua – Jiangsu Suni
10:30 Yanbian Fun – Changchun Ya
10:30 Liaoning Ho – Beijing Guoa
10:30 Tianjin Qua – Jiangsu Suni
11:15 Viktoria ?i – Baník Ostrav
11:15 Viktoria ?i – Baník Ostrav
12:00 Matsumoto Y – Kamatamare S
12:00 FC Gifu – Zweigen Kana
12:00 Matsumoto Y – Kamatamare S
12:00 FC Gifu – Zweigen Kana
12:50 Sydney FC – Perth Glory
12:50 Sydney FC – Perth Glory
14:00 Karlsruher – 1. FC Kaiser
14:00 Arminia Bie – Greuther Für
14:00 1. FC Nürnb – VfB Stuttgar
14:00 Karlsruher – 1. FC Kaiser
14:00 Arminia Bie – Greuther Für
14:00 1. FC Nürnb – VfB Stuttgar
00:30 Toronto Rap – Milwaukee Bu
00:30 Toronto Rap – Milwaukee Bu
14:35 Guangzhou R – Guizhou Zhic
14:35 Guangzhou R – Guizhou Zhic
17:30 Dunav Ruse – Lokomotiv Pl
17:30 Dunav Ruse – Lokomotiv Pl
18:00 Samsunspor – Ümraniyespor
18:00 Mersin İ.Y – Eskişehirspor
18:00 Samsunspor – Ümraniyespor
18:00 Mersin İ.Y – Eskişehirspor
18:30 Sivasspor – Giresunspor
18:30 Sivasspor – Giresunspor
19:00 JK Viljandi – Flora Tallin
19:00 Levadia Tal – Vaprus Pärnu
19:00 Odense BK – AC Horsens
19:00 FC Vysocina – Zbrojovka Br
19:00 Arka Gdynia – Piast Gliwic
19:00 JK Viljandi – Flora Tallin
19:00 Levadia Tal – Vaprus Pärnu
19:00 Arka Gdynia – Piast Gliwic
19:00 Odense BK – AC Horsens
19:00 FC Vysocina – Zbrojovka Br
19:30 Tammeka Tar – Nõmme Kalju
19:30 1. FC Union – SV Sandhause
19:30 VfL Bochum – Dynamo Dresd
19:30 Kapfenberge – Austria Lust
19:30 Blau-Weiss – SV Horn
19:30 FC St. Paul – 1. FC Heiden
19:30 VfL Bochum – Dynamo Dresd
19:30 1. FC Union – SV Sandhause
19:30 Tammeka Tar – Nõmme Kalju
19:30 FC St. Paul – 1. FC Heiden
19:30 Blau-Weiss – SV Horn
19:30 Kapfenberge – Austria Lust
20:00 Gaziantepsp – Kardemir D.Ç
20:00 FC Neftochi – Pirin Blagoe
20:00 SJK Seinäjo – HIFK
20:00 Gaziantepsp – Kardemir D.Ç
20:00 FC Neftochi – Pirin Blagoe
20:00 SJK Seinäjo – HIFK
20:30 Concordia C – CSMS Ia?i
20:30 Concordia C – CSMS Ia?i
20:45 Luzern – Basel
20:45 Luzern – Basel
21:00 FC Dordrech – FC Emmen
21:00 Gazélec Aja – Valenciennes
21:00 Niort – Reims
21:00 Nîmes Olymp – Auxerre
21:00 Bourg-Péron – Sochaux
21:00 Amiens – AC Ajaccio
21:00 Strasbourg – Le Havre
21:00 Orleans – Red Star 93
21:00 Tours – Clermont
21:00 Niort – Reims
21:00 Nîmes Olymp – Auxerre
21:00 Bourg-Péron – Sochaux
21:00 Amiens – AC Ajaccio
21:00 Strasbourg – Le Havre
21:00 Dom?ale – Rudar Velenj
21:00 Orleans – Red Star 93
21:00 VVV Venlo – Jong Ajax
21:00 Tours – Clermont
21:00 De Graafsch – Achilles ’29
21:00 Jong PSV Ei – Telstar
21:00 Elche – UD Almeria
21:00 Gazélec Aja – Valenciennes
21:00 FC Dordrech – FC Emmen
21:00 Jong PSV Ei – Telstar
21:00 De Graafsch – Achilles ’29
21:00 VVV Venlo – Jong Ajax
21:00 Dom?ale – Rudar Velenj
21:00 Elche – UD Almeria
21:15 P?íbram – Sparta Praha
21:15 P?íbram – Sparta Praha
21:30 Lech Pozna? – Korona Kielc
21:30 Wiener Neus – WSG Wattens
21:30 Bayer Lever – Schalke 04
21:30 Standard de – Union Saint
21:30 Lech Pozna? – Korona Kielc
21:30 Wiener Neus – WSG Wattens
21:30 Bayer Lever – Schalke 04
21:30 Standard de – Union Saint
21:45 Atalanta – Juventus
21:45 Galway Unit – Dundalk
21:45 Bohemians D – Finn Harps
21:45 Cork City – Bray Wandere
21:45 Bohemians D – Finn Harps
21:45 Cork City – Bray Wandere
21:45 Galway Unit – Dundalk
21:45 Atalanta – Juventus
21:45 Villarreal – Sporting de
21:45 Angers – Lyon
21:45 Villarreal – Sporting de
21:45 Angers – Lyon
22:00 Shamrock Ro – Limerick
22:00 Shamrock Ro – Limerick
22:30 Vitoria Set – Vitoria Guim
22:30 Vitoria Set – Vitoria Guim
02:00 Universidad – Deportes Tem
02:00 Universidad – Deportes Tem
02:30 Toronto FC – Houston Dyna
02:30 Toronto FC – Houston Dyna
07:00 Ehime FC – Montedio Yam
07:00 Fagiano Oka – Shonan Bellm
07:00 Renofa Yama – V-Varen Naga
07:00 Renofa Yama – V-Varen Naga
07:00 Ehime FC – Montedio Yam
07:00 Fagiano Oka – Shonan Bellm
08:00 Avispa Fuku – Tokyo Verdy
08:00 Oita Trinit – Kyoto Purple
08:00 Mito Hollyh – Machida Zelv
08:00 Avispa Fuku – Tokyo Verdy
08:00 Oita Trinit – Kyoto Purple
08:00 Mito Hollyh – Machida Zelv
09:00 Pohang Stee – Sangju Sangm
09:00 Jeonnam Dra – Gangwon
09:00 Roasso Kuma – Yokohama FC
09:00 JEF United – Tokushima Vo
09:00 Pohang Stee – Sangju Sangm
09:00 Jeonnam Dra – Gangwon
09:00 Roasso Kuma – Yokohama FC
09:00 JEF United – Tokushima Vo
10:30 Yanbian Fun – Changchun Ya
10:30 Liaoning Ho – Beijing Guoa
10:30 Tianjin Qua – Jiangsu Suni
10:30 Yanbian Fun – Changchun Ya
10:30 Liaoning Ho – Beijing Guoa
10:30 Tianjin Qua – Jiangsu Suni
11:15 Viktoria ?i – Baník Ostrav
11:15 Viktoria ?i – Baník Ostrav
12:00 Matsumoto Y – Kamatamare S
12:00 FC Gifu – Zweigen Kana
12:00 Matsumoto Y – Kamatamare S
12:00 FC Gifu – Zweigen Kana
12:50 Sydney FC – Perth Glory
12:50 Sydney FC – Perth Glory
14:00 Karlsruher – 1. FC Kaiser
14:00 Arminia Bie – Greuther Für
14:00 1. FC Nürnb – VfB Stuttgar
14:00 Karlsruher – 1. FC Kaiser
14:00 Arminia Bie – Greuther Für
14:00 1. FC Nürnb – VfB Stuttgar
12:35 Eraydin, Ba – Begu, Irina Canlı
12:35 Eraydin, Ba – Begu, Irina Canlı
12:08 Travaglia, – Safranek, Va Canlı
12:08 Travaglia, – Safranek, Va Canlı
08:10 Zhaoxuan Ya – Saisai Zheng Canlı
08:10 Zhaoxuan Ya – Saisai Zheng Canlı
13:05 Bedene, Alj – Karlovic, Iv
13:05 Hibino, N/K – Dzalamidze,
13:05 Djere, Lasl – Verdasco, Fe
13:05 Hibino, N/K – Dzalamidze,
13:05 Bedene, Alj – Karlovic, Iv
13:05 Djere, Lasl – Verdasco, Fe
13:35 Thiem, Domi – Sugita, Yuic
13:35 Cepelova, J – Yastremska,
13:35 Cepelova, J – Yastremska,
13:35 Thiem, Domi – Sugita, Yuic
14:05 Baker, B/Me – Huey, T/Mirn
14:05 Baker, B/Me – Huey, T/Mirn
14:35 Ramirez Hid – Giannessi, A
14:35 Murray, And – Ramos-Viñola
14:35 Murray, And – Ramos-Viñola
14:35 Ramirez Hid – Giannessi, A
15:05 Pouille, Lu – Klizan, Mart
15:05 Kontaveit, – Sharapova, M
15:05 Pouille, Lu – Klizan, Mart
15:05 Kontaveit, – Sharapova, M
16:05 Kuznetsov, – Lorenzi, Pao
16:05 Hyeon Chung – Nadal, Rafae
16:05 Hyeon Chung – Nadal, Rafae
16:05 Kuznetsov, – Lorenzi, Pao
16:35 Mladenovic, – Suarez Navar
16:35 Mladenovic, – Suarez Navar
17:05 Mertens, El – Buyukakcay,
17:05 Mertens, El – Buyukakcay,
17:30 Tomljanovi? – Rodriguez, V
17:30 Tomljanovi? – Rodriguez, V
17:35 Sousa, Pedr – Donati, Matt
17:35 Khachanov, – Zeballos, Ho
17:35 Sousa, Pedr – Donati, Matt
17:35 Khachanov, – Zeballos, Ho
19:05 Svitolina, – Cirstea, Sor
19:05 Svitolina, – Cirstea, Sor
19:35 Siegemund, – Pliskova, Ka
19:35 Siegemund, – Pliskova, Ka
20:05 Melichar, N – Babos,T/Buyu
20:05 Melichar, N – Babos,T/Buyu
20:35 Sevastova, – Halep, Simon
20:35 Sevastova, – Halep, Simon
21:05 Krueger, Mi – Rola, Blaz
21:05 Krueger, Mi – Rola, Blaz
22:05 Groenefeld, – Kichenok, L/
22:05 Groenefeld, – Kichenok, L/
02:05 Arnaboldi, – Ramanathan,
02:05 Arnaboldi, – Ramanathan,
maç izle hd maç izle bedava maç izle digitürk izle ligtv izle canlı maç izle kaçak bahis